Skip to content

Čistenie odpadu v kuchyni

Uvoľnite odtok za pár minút: Ucpaná kuchyňa? Odblokujte kuchynský drez za pár minút! Táto služba je ideálna pre ľudí, ktorí chcú rýchlo a jednoducho odblokovať svoj kuchynský odtok, aby ho mohli raz a navždy vypustiť z hlavy.

Krtkovanie odpadov za ľudové ceny !

čistenie odpadu

Čistenie odpadu v kuchyni

 

Úplne upchaté odtoky? S nami nie! Keď potrebujete spoľahlivého inštalatéra, zavolajte nám a my to vyriešime. V oblasti čistenia kanalizácie pôsobíme už mnoho rokov, takže poznáme každú nuansu tohto remesla. Máme na to zhromaždené skúsenosti, potrebné vybavenie a materiál. V prvom rade vyčistíme upchaté odtoky vo vašej kúpeľni. Výnimkou nie je ani tá kuchynská!

 

prepchávanie odpadov
profi-krtkovanie

Čistenie upchateho odpadu v kuchyni

Naši technici použijú správnu pružinu a hlavicu na elektrické čistenie odpadu (čistenie krtkom) podľa typu, priemeru a profilu potrubia. K dispozícii majú rôzne hrubé špirály na čistenie rôznych veľkostí a typov odpadových potrubí.

Čistenie odpadu v kuchyni

Služby opravy a čistenia kuchynských odtokov: Oprava alebo čistenie kuchynského odtoku je dôležité pre zdravie vas a vasej rodiny. Je nevyhnutné, aby sa o to postarala profesionálna servisná spoločnosť, pretože ak si nedáte pozor, môžete sa vystaviť vážnym problémom. Preto k vám vždy prídeme s naším tímom odborníkov, ktorí sa špecializujú na opravu a čistenie kuchynských odtokov.

 

Čistenie kuchynského odpadu

Skvelé služby. Rýchla reakcia. Už roky slúžime domácnostiam a firmám v Trenčíne a okolí. Ponúkame širokú škálu profesionálnych služieb vrátane montáže, opravy a údržby všetkých typov vodovodných systémov.

Čistenie a opravy potrubných systémov, kanalizácie, vodovodných systémov

ROKOV SKÚSENOSTÍ
ĽUDOM SME UŽ POMOHLI

Čistenie kuchynského odpadu

Úplne upchaté odtoky? S nami nie! Keď potrebujete spoľahlivého profesionála, zavolajte nám a my to vyriešime.

V oblasti čistenia kanalizácie pôsobíme už mnoho rokov, takže poznáme každú nuansu tohto remesla. Zhromaždili sme skúsenosti, vybavenie a materiál, ktoré sú na to potrebné. V prvom rade vyčistíme upchaté odtoky vo vašej kuchyni. Kuchyňa nie je žiadnou výnimkou!

Čistenie odpadov v domácnosti

Čistenie odpadu v kuchyni

Oprava a čistenie kuchynských odtokov: Ak máte akýkoľvek problém s odtokom, mali by ste si okamžite najať odbornú firmu. Dokážeme opraviť a vyčistiť akýkoľvek typ kuchynského odtoku. Naše služby sú k dispozícii vtedy, keď ich najviac potrebujete, 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Problém vyriešime rýchlo a zanecháme vám navždy plne funkčný odtok. Zavolajte nám teraz a náš tím odborníkov sa dostaví k vám domov.

 

Prijímame platby kartou!

Prijímame platby kartou!

Čistenie upchatej kanalizácie

Naše Služby

Sme skúsený tým odborníkov ponúkame zásah v čo najkratšom čase,
od telefonátu na DISPEČING, alebo po online objednávke.

Krtkovanie odpadov

 

Krtkovanie – čistenie upchatého potrubia kanalizácie tlakovými tryskami.

Monitoring potrubia

 

Kontrola potrubia špičkovými kamerami. Kamerové skúšky odhalia každý problém.

Trasovanie potrubia

 

Trasovanie a lokalizácia potrubia zistí kde je presne potrubie uložené.

O nás

Ponúkame rýchly zásah, riešenie problémov a poradenstvo. Naši zamestnanci prácu vykonávaú s maximálnym nasadením a priateľským vystupovaním k spokojnosti zákazníka. Máme bohaté dlhoročné skúsenosti. Cenu dopredu dohodneme so zákazníkom a je prispôsobená množstvu odvedenej práce.

Disponujeme modernou technikou či už na krtkovanie alebo monitoring a lokalizáciu kanalizácia.
Kvalitu nášho čistenia dokazuú aj reálne recenzie našich spokojných zákazníkov.
Krtkovanie odpadov a kanalizácie pomocou vysokého tlaku vody alebo špirálovým prepchávaním.

Z čoho sa skladá cena krtkovanie?

Poplatok za výjazd
Cena za vykonanú prácu
Cena za použitý materiál (v prípade potreby)

Cena za krtkovanie alebo iné sluzby bude urcená po obhliadke a dohode so zákazníkom.

Prijímame platby kartou!

Prijímame platby kartou!

krtkovanie-odpadov

Nenavyšujeme cenu o zbytočné poplatky!

Čistenie odpadu v kuchyni

Platba pohodlne kartou

U nás môžete zaplatiť pohodlne aj kartou. Aj v dnešnej mimoriadnej situácii je lepšie platiť bezhotovostne

Krtkovanie celé západné Slovensko, za bezkonkurenčné ceny
Krtkovanie celé západné Slovensko, za bezkonkurenčné ceny

NONSTOP – Krtkovanie kanalizácie a odpadov

 

📞 Zavolajte nám kedykoľvek.


⚠️Fungujeme NONSTOP ⚠️

Čo o nás hovoria ľudia

Naša reputácia závisí od spokojných klientov, preto sa snažíme podávať stále ten najlepší výkon a mať ľudský prístup

Na základe 12 recenzií.
Alena Gasparovicova
2021-02-09
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Ivan Glenda
2021-02-07
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Karol Nemoga
2021-01-29
Odborne, rýchlo v dodnutom termíne , výborná kvalita. Profesionál.
Jozef Orszagh
2021-01-17
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Katarina Bruchata
2021-01-06
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Ján Struhár
2020-12-21
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. AGK došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
C&K mobile s.r.o.
2020-11-06
Veronika Motolová
2020-11-05
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Marek Vajda
2020-10-06
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
rene cicmanec
2020-08-10
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! ?

Čistenie odpadu

Elektromechanické krtkovanie potrubia špirálou

Elektromechanické čistenie odpadového a odtokového potrubia pomocou oceľových špirál toto prepcháva nie je účinné v odtokovom potrubí menšieho priemeru a strešných zvodov. Princíp elektromechanického čistenia spočíva v tom, že pri použitých oceľových špirál, na ktorých sa nachádza koncovka sa elektromotor točí a vibruje, čo uvoľňuje usadeniny z potrubia.

Na špirály sa používajú rôzne nadstavce frézy podľa rôznej tvrdosti a typu usadenín.

V akých oblastiach poskytujeme naše služby

Call Now ButtonVOLAJ NON-STOP