Skip to content

Čistenie odpadu a Čistenie upchatej kanalizácie

Ponúkame účinnú alternatívu na obnovenie prietoku vody. Na čistenie potrubia používame neinvazívny systém, ktorý nepoškodzuje potrubie. Už žiadne obmedzenia dodávky vody.

Čistiace prostriedky na rúrky nerozkladajú tuk vo vnútri rúrky. Naše vysokotlakové systémy to robia bez poškodenia potrubia. Zavolajte nám ešte dnes!

Krtkovanie odpadov za ľudové ceny !

Krtkovanie Topoľčany

Čistenie odpadu potrubia

 

Čo je vo vnútri potrubia? Čokoľvek sa dostane do potrubia – či už sú to semená, piesok, odpadky alebo iné nečistoty – dokáže vyčistiť iba vysoký tlak. Naše systémy sú vybavené tak, aby rozbili akýkoľvek druh nečistôt bez poškodenia potrubia a zanechali vám nepretržitý tok vody.m problémom.

prepchávanie odpadov
profi-krtkovanie

Čistenie upchatých odpadov

Nie je nič nepríjemnejšie, ako sa naháňať za upchatým odtokom alebo vodovodným potrubím. Tomuto problému predchádzame tým, že pomocou tlaku vody silou a výkonom prechádzame potrubím a vymetáme všetky nečistoty.

Vďaka kvalitnej technike sme pripravení na každý typ potrubia. Upchatý odtok alebo drez vie narobiť peknú škodu v domácnosti.

Čistenie upchatej kanalizácie

Čistenie potrubia zbaví nečistôt vo vnútri potrubia a to dokáže vysoký tlak. Naše systémy rozkladajú nečistoty vo vnútri potrubia bez toho, aby ho poškodili, a zanechávajú vám neprerušovaný tok vody.

 

ROKOV SKÚSENOSTÍ
ĽUDOM SME UŽ POMOHLI

Čistenie upchateho odpadu robíme už dlhé roky

preto sme pripravené popasovať sa s hociakym problémom.
Účinné vysokotlakové čistenie je riešením pre upchaté potrubia a nepríjemný zápach.

Iba vysoký tlak dokáže vyčistiť do dokonalosti: Vďaka silnému tlaku vody môžete potrubia a odtoky zbaviť nečistôt a usadenín, ktoré môžu brániť plynulému prietoku vody. Odstráni sa tak problém s upchatým potrubím.

Čistenie kanalizácie je potrebné, keď je prietok kanalizácie znížený alebo je kanalizácia zablokovaná. Môže to byť spôsobené rôznymi príčinami, napríklad nahromadením tuku, oleja a mastnoty a iného odpadového materiálu.

Ak potrebujete urýchlene vyčistiť odtokové a kanalizačné potrubie a chcete, aby túto prácu vykonal profesionál, sme tu, aby sme vám pomohli. Voda neodteká, z potrubia sa šíri nepríjemný zápach, umývadlo a vaňa sú upchaté alebo ešte horšie, toaleta začína pretekať – všetky tieto príznaky poukazujú na upchaté potrubie alebo močom znečistenú kanalizáciu, ktorú treba okamžite vyčistiť. Ak je to dnes váš prípad, potom sme pripravení prísť kedykolvek 24/7.

Čistenie odpadov v domácnosti

100% kvalita Čistenie upchateho odpadu

Aby ste mali istotu, že naša práca bude v maximálnej kvalite tak na Čistenie upchateho odpadu poskytujeme záruku. Dodávame komplexné služby čiže ak by bolo potrebné skontrolovať Vaše potrubie kamerou na monitoring disponujeme modernou technológiou.

Samozrejmosťou je vyhotovenie záznamu na DVD / USB.

Prijímame platby kartou!

Prijímame platby kartou!

Čistenie upchatej kanalizácie

Naše Služby

Sme skúsený tým odborníkov ponúkame zásah v čo najkratšom čase,
od telefonátu na DISPEČING, alebo po online objednávke.

Krtkovanie odpadov

 

Krtkovanie – čistenie upchatého potrubia kanalizácie tlakovými tryskami.

Monitoring potrubia

 

Kontrola potrubia špičkovými kamerami. Kamerové skúšky odhalia každý problém.

Trasovanie potrubia

 

Trasovanie a lokalizácia potrubia zistí kde je presne potrubie uložené.

O nás

Ponúkame rýchly zásah, riešenie problémov a poradenstvo. Naši zamestnanci prácu vykonávaú s maximálnym nasadením a priateľským vystupovaním k spokojnosti zákazníka. Máme bohaté dlhoročné skúsenosti. Cenu dopredu dohodneme so zákazníkom a je prispôsobená množstvu odvedenej práce.

Disponujeme modernou technikou či už na krtkovanie alebo monitoring a lokalizáciu kanalizácia.
Kvalitu nášho čistenia dokazuú aj reálne recenzie našich spokojných zákazníkov.
Krtkovanie odpadov a kanalizácie pomocou vysokého tlaku vody alebo špirálovým prepchávaním.

Z čoho sa skladá cena krtkovanie?

Poplatok za výjazd
Cena za vykonanú prácu
Cena za použitý materiál (v prípade potreby)

Cena za krtkovanie alebo iné sluzby bude urcená po obhliadke a dohode so zákazníkom.

Prijímame platby kartou!

Prijímame platby kartou!

krtkovanie-odpadov

Nenavyšujeme cenu o zbytočné poplatky!

Čistenie odpadu ktoré 100% zaberá

Platba pohodlne kartou

U nás môžete zaplatiť pohodlne aj kartou. Aj v dnešnej mimoriadnej situácii je lepšie platiť bezhotovostne

Krtkovanie celé západné Slovensko, za bezkonkurenčné ceny
Krtkovanie celé západné Slovensko, za bezkonkurenčné ceny

NONSTOP – Krtkovanie kanalizácie a odpadov

 

📞 Zavolajte nám kedykoľvek.


⚠️Fungujeme NONSTOP ⚠️

Čo o nás hovoria ľudia

Naša reputácia závisí od spokojných klientov, preto sa snažíme podávať stále ten najlepší výkon a mať ľudský prístup

Na základe 12 recenzií.
Alena Gasparovicova
2021-02-09
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Ivan Glenda
2021-02-07
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Karol Nemoga
2021-01-29
Odborne, rýchlo v dodnutom termíne , výborná kvalita. Profesionál.
Jozef Orszagh
2021-01-17
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Katarina Bruchata
2021-01-06
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Ján Struhár
2020-12-21
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. AGK došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
C&K mobile s.r.o.
2020-11-06
Veronika Motolová
2020-11-05
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Marek Vajda
2020-10-06
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
rene cicmanec
2020-08-10
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! ?

Čistenie odpadu

Elektromechanické krtkovanie potrubia špirálou

Elektromechanické čistenie odpadového a odtokového potrubia pomocou oceľových špirál toto prepcháva nie je účinné v odtokovom potrubí menšieho priemeru a strešných zvodov. Princíp elektromechanického čistenia spočíva v tom, že pri použitých oceľových špirál, na ktorých sa nachádza koncovka sa elektromotor točí a vibruje, čo uvoľňuje usadeniny z potrubia.

Na špirály sa používajú rôzne nadstavce frézy podľa rôznej tvrdosti a typu usadenín.

V akých oblastiach poskytujeme naše služby

Call Now ButtonVOLAJ NON-STOP