Skip to content

Krtkovanie Bánovce nad Bebravou

Sme miestna firma, ktor├í sa ┼ípecializuje na odstra┼łovanie upchat├Żch odtokov a kanaliz├íci├ş. M├íme skvel├ę ceny a na na┼íu pr├ícu dokonca poskytujeme z├íruku.

Krtkovanie odpadov za ─żudov├ę ceny !

Krtkovanie Topo─ż─Źany

Krtkovanie Bánovce nad Bebravou

 

Sme sk├║sen├ş a spo─żahliv├ş. Rob├şme to, ─Źo s─ż├║bime, priate─żsky a profesion├ílne. Cena je vopred dohodnut├í so z├íkazn├şkom a je prisp├┤soben├í mno┼żstvu vykonanej pr├íce.

prepchávanie odpadov
profi-krtkovanie

Krtkovanie odpadov Bánovce nad Bebravou

Ak m├íte probl├ęmy s odtokom vody, ak je vo va┼íom dome c├şti┼ą z├ípach alebo V├ím neodtek├í voda z um├Żvadla ─Źi sprchy, zavolajte n├ím. Na┼íe slu┼żby s├║ spo─żahliv├ę a pon├║kame okam┼żit├ę rie┼íenie.

Pri riadne upchatom odtoku v k├║pe─żni ─Źi v kuchyni V├ím nepom├┤┼że u┼ż ┼żiadna ch├ęmia. Odpor├║─Źame V├ím: nechajte to na profesion├ílov, preto┼że je zbyto─Źn├ę str├ívi┼ą cel├Ż de┼ł vym├Ż┼í─żan├şm toho, ako si prepcha┼ą odtok.

Čistenie odpadu Bánovce nad Bebravou

Pom├┤┼żeme v├ím vyrie┼íi┼ą probl├ęmy s upchat├Żm, zablokovan├Żm, pomal├Żm alebo zanesen├Żm odtokom. M├íme sk├║sen├Żch pracovn├şkov a najmodernej┼íie stroje na poskytovanie najspo─żahlivej┼í├şch slu┼żieb ─Źistenia a ├║dr┼żby kanaliz├ície. ─îi u┼ż v B├ínovciach nad Bebravou alebo v in├Żch Slovensk├Żch okresoch, na┼ía n├ív┼íteva efekt├şvne vyrie┼íi v├í┼í probl├ęm.

ROKOV SK├ÜSENOST├Ź
─ŻUDOM SME U┼Ż POMOHLI

Krtkova─Ź B├ínovce nad Bebravou

Rie┼íen├şm je profesion├ílne ─Źistenie kanaliz├ície a odtokov (krtkovanie) pomocou vysokotlakovej vody alebo ┼ípir├íly (elektrick├Ż ─Źisti─Ź ÔÇô krtkovanie). ─îistenie krtkov vyrie┼íi v├í┼í probl├ęm pomocou ├║─Źinn├Żch met├│d ─Źistenia kanaliz├ície. Tieto ├║─Źinn├ę met├│dy na uvo─żnenie upchat├Żch kanaliza─Źn├Żch potrub├ş v├ím vyrie┼íia probl├ęmy s kanaliz├íciou a odtokmi.

Čistenie odpadov v domácnosti

Čistenie kanalizácie Bánovce nad Bebravou

Ak potrebujete vy─Źisti┼ą odtok a kanaliz├íciu, mali by ste si naja┼ą profesion├ílnu firmu. M├íme vysokotlakov├ę vodn├ę ─Źisti─Źe a vykon├ívame ┼ípir├ílov├ę prepch├ívanie pre potrubia s v├Ą─Ź┼í├şm aj men┼í├şm priemerom. Je to finan─Źne aj ─Źasovo ├║spornej┼íie ako v├Żmena star├ęho potrubia za nov├ę. Na┼íe slu┼żby poskytujeme v ┼íir┼íom okol├ş B├ínoviec nad Bebravou, ale aj v in├Żch okresoch Slovenska, nev├íhajte n├ís kontaktova┼ą.

Samozrejmos┼ąou je vyhotovenie z├íznamu na DVD / USB.

Profesion├ílne ─Źistenie kanaliz├ície a odpadov├ęho potrubia: Na┼íe dlhoro─Źn├ę sk├║senosti n├ís priviedli k bohat├Żm sk├║senostiam. M├íme k dispoz├şcii potrebn├ę vybavenie a vysokotlakov├ę ─Źistiace jednotky. Odborn├Ż person├íl, ktor├Ż m├íme k dispoz├şcii, n├ím umo┼ż┼łuje odstr├íni┼ą ak├Żko─żvek druh upchatia. -Probl├ęmy s kanaliz├íciou, odtokom, va┼łou at─Ć. Vyrie┼íime ich v┼íetky. V ka┼żdej f├íze procesu db├íme na to, aby sme predi┼íli zbyto─Źn├Żm ┼íkod├ím, a kone─Źn├ę vy├║─Źtovanie predklad├íme ─Źo najpreh─żadnej┼íie. -Schopnos┼ą pre nad┼ítandardn├ę

Prij├şmame platby kartou!

Prij├şmame platby kartou!

Čistenie upchatej kanalizácie

Na┼íe Slu┼żby

Sme sk├║sen├Ż t├Żm odborn├şkov pon├║kame z├ísah v ─Źo najkrat┼íom ─Źase,
od telefonátu na DISPEČING, alebo po online objednávke.

Krtkovanie odpadov

 

Krtkovanie ÔÇô ─Źistenie upchat├ęho potrubia kanaliz├ície tlakov├Żmi tryskami.

Monitoring potrubia

 

Kontrola potrubia ┼ípi─Źkov├Żmi kamerami. Kamerov├ę sk├║┼íky odhalia ka┼żd├Ż probl├ęm.

Trasovanie potrubia

 

Trasovanie a lokaliz├ícia potrubia zist├ş kde je presne potrubie ulo┼żen├ę.

O nás

Pon├║kame r├Żchly z├ísah, rie┼íenie probl├ęmov a poradenstvo. Na┼íi zamestnanci pr├ícu vykon├íva├║ s maxim├ílnym nasaden├şm a priate─żsk├Żm vystupovan├şm k spokojnosti z├íkazn├şka. M├íme bohat├ę dlhoro─Źn├ę sk├║senosti. Cenu dopredu dohodneme so z├íkazn├şkom a je prisp├┤soben├í mno┼żstvu odvedenej pr├íce.

Disponujeme modernou technikou ─Źi u┼ż na krtkovanie alebo monitoring a lokaliz├íciu kanaliz├ícia.
Kvalitu n├í┼ího ─Źistenia dokazu├║ aj re├ílne recenzie na┼íich spokojn├Żch z├íkazn├şkov.
Krtkovanie odpadov a kanaliz├ície pomocou vysok├ęho tlaku vody alebo ┼ípir├ílov├Żm prepch├ívan├şm.

Z ─Źoho sa sklad├í cena krtkovanie?

Poplatok za v├Żjazd
Cena za vykonanú prácu
Cena za pou┼żit├Ż materi├íl (v pr├şpade potreby)

Cena za krtkovanie alebo in├ę sluzby bude urcen├í po obhliadke a dohode so z├íkazn├şkom.

Prij├şmame platby kartou!

Prij├şmame platby kartou!

krtkovanie-odpadov

Nenavy┼íujeme cenu o zbyto─Źn├ę poplatky!

Krtkovanie Bánovce nad Bebravou

Platba pohodlne kartou

U n├ís m├┤┼żete zaplati┼ą pohodlne aj kartou. Aj v dne┼ínej mimoriadnej situ├ícii je lep┼íie plati┼ą bezhotovostne

Krtkovanie cel├ę z├ípadn├ę Slovensko, za bezkonkuren─Źn├ę ceny
Krtkovanie cel├ę z├ípadn├ę Slovensko, za bezkonkuren─Źn├ę ceny

NONSTOP – Krtkovanie kanaliz├ície a odpadov

 

­čô× Zavolajte n├ím kedyko─żvek.


ÔÜá´ŞĆFungujeme NONSTOP ÔÜá´ŞĆ

─îo o n├ís hovoria ─żudia

Na┼ía reput├ícia z├ívis├ş od spokojn├Żch klientov, preto sa sna┼ż├şme pod├íva┼ą st├íle ten najlep┼í├ş v├Żkon a ma┼ą ─żudsk├Ż pr├şstup

Na z├íklade 12 recenzi├ş.
Alena Gasparovicova
2021-02-09
...mil├Ż profesion├ílny pr├şstup,r├Żchle jednanie,ur─Źite odpor├║─Źam.─Äakujem
Ivan Glenda
2021-02-07
Oslovil som t├║to firmu nako─żko som potreboval vyrie┼íi┼ą probl├ęm s 50 ro─Źnou kanaliz├íciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba rie┼íi┼ą uvo─żnenie kanaliza─Źn├ęho potrubia vyfrezovanim, nako─żko u┼ż star├Ż rozvod bol asi o tretinu men┼í├ş ako p├┤vodn├Ż. S rofesion├ílnymp pr├şstupom a postupom pri realiz├ícii som bol nad mieru spokojn├Ż. Za m┼ła m├┤┼żem firmu len odporu─Źi┼ą ,nako─żko sa jedn├í od za─Źiatku po koniec vykonania pr├íc s perfektn├Żm pr├şstupom k z├íkazn├şkovi.Este raz ─Ćakujem...
Karol Nemoga
2021-01-29
Odborne, r├Żchlo v dodnutom term├şne , v├Żborn├í kvalita. Profesion├íl.
Jozef Orszagh
2021-01-17
Odpor├║─Źame t├║to firmu (p├ína). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Pri┼íiel a po pokeci hne─Ć vedel v ─Źom je probl├ęm, zbyto─Źne to nepredra┼żoval. Ochotn├Ż a profesion├ílny pr├şstup.
Katarina Bruchata
2021-01-06
Bublanie v sif├│noch a probl├ęmy s odtekanim sprchy signalizovali upchat├ę potrubie. Nako─żko na prv├Żkr├ít kv├┤li pln├ęmu septiku sa potrubie nepodarilo spriechodni┼ą, po op├Ątovnom kontaktovan├ş pr├şchod do hodiny a probl├ęm vyrie┼íen├Ż. Ve─żmi profesion├ílny a ─żudsk├Ż pr├şstup, ochota, poradenstvo. Pri akomko─żvek probl├ęme s odtokom, upchat├şm vrelo odpor├║─Źam.
Ján Struhár
2020-12-21
Prestala n├ím odteka┼ą um├Żva─Źka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchan├Ż odpad. AGK do┼íli r├Żchlo a za 2 hodiny bol doslova v├şr v kuchynskom dreze. Ak m├íte upchat├Ż odpad alebo kanaliz├íciu - 100% odpor├║─Źam.
C&K mobile s.r.o.
2020-11-06
Veronika Motolová
2020-11-05
Rada by som vyjadrila VE─ŻK├Ü spokojnost s profesionalou pr├ícou mil├ęho a ochotn├ęho p├ína, ktor├Ż sa u n├ís natr├ípil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, ┼że pr├ícu dokon─Źil ako naozajstn├Ż profesional, ktor├í nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakova┼ą, mozem V├ís len vrelo vsetkym odporucit. E┼íte raz VELKA V─ÄAKA.
Marek Vajda
2020-10-06
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
rene cicmanec
2020-08-10
Top pr├şstup! Ve─żk├í v─Ćaka p├ínovi, ktor├Ż bol maxim├ílne ochotn├Ż a ve─żmi profesion├ílny! Pri┼íiel do Bojn├şc a behom hodiny vyrie┼íil dlhotrvaj├║ci probl├ęm v gastro prev├ídzke. E┼íteraz v─Ćaka! ?

─îistenie odpadu

Elektromechanick├ę krtkovanie potrubia ┼ípir├ílou

Elektromechanick├ę ─Źistenie odpadov├ęho a odtokov├ęho potrubia pomocou oce─żov├Żch ┼ípir├íl toto prepch├íva nie je ├║─Źinn├ę v odtokovom potrub├ş men┼íieho priemeru a stre┼ín├Żch zvodov. Princ├şp elektromechanick├ęho ─Źistenia spo─Ź├şva v tom, ┼że pri pou┼żit├Żch oce─żov├Żch ┼ípir├íl, na ktor├Żch sa nach├ídza koncovka sa elektromotor to─Ź├ş a vibruje, ─Źo uvo─ż┼łuje usadeniny z potrubia.

Na ┼ípir├íly sa pou┼ż├şvaj├║ r├┤zne nadstavce fr├ęzy pod─ża r├┤znej tvrdosti a typu usaden├şn.

V ak├Żch oblastiach poskytujeme na┼íe slu┼żby

Call Now ButtonVOLAJ NON-STOP