Skip to content

Krtkovanie cenník a Cena za krtkovanie

Prispôsobujeme sa potrebám a požiadavkám zákazníkov. Ceny sa stanovujú individuálne pre každého zákazníka, pretože rozsah prác a služieb závisí aj od želania každého z nich.

Krtkovanie odpadov za ľudové ceny !

Krtkovanie Topoľčany

Krtkovanie cenník

Ponúkame širokú škálu služieb a sme flexibilní, pokiaľ ide o rôzne potreby klientov. Naše ceny sú primerané, ale konečná cena závisí od toho, čo potrebujete.

Upozorňujeme, že môžu vzniknúť dodatočné náklady, napríklad spojené so zložitosťou potrubí.

prepchávanie odpadov
profi-krtkovanie

Čistenie odpadu cena

Venujeme čas tomu, aby sme vám poskytli najlepšiu možnú cenu – a naša cena je vždy spravodlivá. Budeme sa snažiť, aby sme vám poskytli bezkonkurenčné služby bez ohľadu na to, či ide o váš dom alebo komerčné priestory.

Pri riadne upchatom odtoku v kúpeľni či v kuchyni Vám nepomôže už Venujeme čas tomu, aby sme vám poskytli dobrú cenu. Vždy sa budeme snažiť poskytnúť vám vynikajúce služby. S nami dostane vždy len tu najlepšiu cenu.

Čistenie potrubia cena

Najlepším spôsobom, ako tomu upchaniu, je pravidelné čistenie odtokov! Naša spoločnosť Vám pomôže pri čistení potrubí za tu najlepšiu cenu na trhu. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

ROKOV SKÚSENOSTÍ
ĽUDOM SME UŽ POMOHLI

Krtkovanie WC cena

Cena závisí od stavu potrubia, kanalizácie a odpadového potrubia, ktoré sa má vyčistiť. Vzhľadom na takúto variabilitu môže byť ťažké určiť cenník pre všetky typy služieb.

Pri určovaní ceny služieb čistenia kanalizácie zohráva úlohu taktiež niekoľko faktorov vrátane dĺžky čisteného potrubia a použitých materiálov.

Predtým, ako vám poskytneme cenovú ponuku, prediskutujeme vašu situáciu a vysvetlíme Vám všetko, čo ovplyvní konečnú cenu.

Čistenie odpadov v domácnosti

Cena za krtkovanie

Aby ste mali istotu, že naša práca bude v maximálnej kvalite tak na všetky Niektorí ľudia sa síce pokúšajú opraviť upchaté kanalizácie sami (čo nie je dobrý nápad), ale väčšina situácií, s ktorými sa stretávame, si vyžaduje najatie odborníka. Priemerná cena sa líši v závislosti od dĺžky odtokového potrubia a od typu a problému

Samozrejmosťou je vyhotovenie záznamu na DVD / USB.

Prijímame platby kartou!

Prijímame platby kartou!

Čistenie upchatej kanalizácie

Naše Služby

Sme skúsený tým odborníkov ponúkame zásah v čo najkratšom čase,
od telefonátu na DISPEČING, alebo po online objednávke.

Krtkovanie odpadov

 

Krtkovanie – čistenie upchatého potrubia kanalizácie tlakovými tryskami.

Monitoring potrubia

 

Kontrola potrubia špičkovými kamerami. Kamerové skúšky odhalia každý problém.

Trasovanie potrubia

 

Trasovanie a lokalizácia potrubia zistí kde je presne potrubie uložené.

O nás

Ponúkame rýchly zásah, riešenie problémov a poradenstvo. Naši zamestnanci prácu vykonávaú s maximálnym nasadením a priateľským vystupovaním k spokojnosti zákazníka. Máme bohaté dlhoročné skúsenosti. Cenu dopredu dohodneme so zákazníkom a je prispôsobená množstvu odvedenej práce.

Disponujeme modernou technikou či už na krtkovanie alebo monitoring a lokalizáciu kanalizácia.
Kvalitu nášho čistenia dokazuú aj reálne recenzie našich spokojných zákazníkov.
Krtkovanie odpadov a kanalizácie pomocou vysokého tlaku vody alebo špirálovým prepchávaním.

Z čoho sa skladá cena krtkovanie?

Poplatok za výjazd
Cena za vykonanú prácu
Cena za použitý materiál (v prípade potreby)

Cena za krtkovanie alebo iné sluzby bude urcená po obhliadke a dohode so zákazníkom.

Prijímame platby kartou!

Prijímame platby kartou!

krtkovanie-odpadov

Nenavyšujeme cenu o zbytočné poplatky!

Krtkovanie cenník

Platba pohodlne kartou

U nás môžete zaplatiť pohodlne aj kartou. Aj v dnešnej mimoriadnej situácii je lepšie platiť bezhotovostne

Krtkovanie celé západné Slovensko, za bezkonkurenčné ceny
Krtkovanie celé západné Slovensko, za bezkonkurenčné ceny

NONSTOP – Krtkovanie kanalizácie a odpadov

 

📞 Zavolajte nám kedykoľvek.


⚠️Fungujeme NONSTOP ⚠️

Čo o nás hovoria ľudia

Naša reputácia závisí od spokojných klientov, preto sa snažíme podávať stále ten najlepší výkon a mať ľudský prístup

Na základe 12 recenzií.
Alena Gasparovicova
2021-02-09
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Ivan Glenda
2021-02-07
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Karol Nemoga
2021-01-29
Odborne, rýchlo v dodnutom termíne , výborná kvalita. Profesionál.
Jozef Orszagh
2021-01-17
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Katarina Bruchata
2021-01-06
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Ján Struhár
2020-12-21
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. AGK došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
C&K mobile s.r.o.
2020-11-06
Veronika Motolová
2020-11-05
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Marek Vajda
2020-10-06
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
rene cicmanec
2020-08-10
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! ?

Čistenie odpadu

Elektromechanické krtkovanie potrubia špirálou

Elektromechanické čistenie odpadového a odtokového potrubia pomocou oceľových špirál toto prepcháva nie je účinné v odtokovom potrubí menšieho priemeru a strešných zvodov. Princíp elektromechanického čistenia spočíva v tom, že pri použitých oceľových špirál, na ktorých sa nachádza koncovka sa elektromotor točí a vibruje, čo uvoľňuje usadeniny z potrubia.

Na špirály sa používajú rôzne nadstavce frézy podľa rôznej tvrdosti a typu usadenín.

V akých oblastiach poskytujeme naše služby

Call Now ButtonVOLAJ NON-STOP