Skip to content

Trasovanie Potrubia v Tren─Źianskom kraji

Pri trasovan├ş potrubia vysiela lokaliza─Źn├í sonda, pr├şpadne kamerov├í hlava v kanaliz├ícii r├ídiov├Ż sign├íl. Tento sign├íl zameriame pr├şstrojom NAVITRACK, ktor├Ż okrem vyt├Ż─Źenia po┼íkodenia, zameria aj presn├║ h─║bku ulo┼żenia kanaliz├ície.

Čistenie upchatej kanalizácie

Na ─Źo sl├║┼żi trasovanie potrubia?

 

trasovanie potrubia za najlepšie ceny !
Trasovanie potrubia je modern├í technol├│gia, ktor├í je u┼żito─Źn├í, ak potrebujete zisti┼ą kde sa Va┼ía kanaliz├ícia nach├ídza. Ve─żakr├ít sa st├íva, ┼że ch├Żba projektov├í dokument├ícia ulo┼żenia potrubia ÔÇô hlavne pri star┼í├şch domoch a budov├ích. Trasovanie potrubia umo┼ż┼łuje ur─Źi┼ą ulo┼żenie kanaliz├ície, jej h─║bku a pod. Ak potrebujete dopoji┼ą, ─Źisti┼ą ─Źi opravi┼ą odpadov├ę potrubie. Vieme lokalizova┼ą rev├şzne ┼íachty, zapojenie a in├ę kanaliza─Źn├ę prvky.

Pri trasovan├ş potrubia vysiela lokaliza─Źn├í sonda, pr├şpadne kamerov├í hlava v kanaliz├ícii r├ídiov├Ż sign├íl. Tento sign├íl zameriame pr├şstrojom NAVITRACK, ktor├Ż okrem vyt├Ż─Źenia po┼íkodenia, zameria aj presn├║ h─║bku ulo┼żenia kanaliz├ície.

prepchávanie odpadov
profi-krtkovanie

Prednos┼ąou trasovania
potrubia je:

Prednos┼ąou trasovania je, ┼że zameranie kanaliz├ície je ve─żmi presn├ę a viete sa vyhn├║┼ą n├íkladn├Żm a n├íro─Źn├Żm v├Żkopov├Żm pr├ícam, ktor├ę s├║ nielen drah┼íie, ale aj ─Źasovo ove─ża n├íro─Źnej┼íie. Zist├şme V├ím nielen presn├║ trasu kanaliz├ície ale aj presn├ę miesto, kde sa porucha v odpadovom potrub├ş nach├ídza.

ROKOV SK├ÜSENOST├Ź
─ŻUDOM SME U┼Ż POMOHLI

Profesionalita & Krtkovanie odpadov

Odstr├ínime ka┼żd├ę upchatie v├í┼ího odtoku alebo kanaliz├ície. Upchatia s├║ r├┤zne: od m├Ąk┼í├şch, ako s├║ mastnota, utierky, toaletn├Ż papier a r├┤zne ne─Źistoty, napr. zo zvy┼íkov jedla a pod. a┼ż po ove─ża v├í┼żnej┼íie probl├ęmy, pri ktor├Żch kanaliz├ícia neodtek├í a m├┤┼że d├┤js┼ą dokonca k ├║pln├ęmu zr├║teniu kanaliza─Źn├ęho potrubia. Ka┼żd├Ż z t├Żchto ├║konov sme zvl├ídli v─Ćaka na┼íim mnohokr├ít pou┼ż├şvan├Żm n├ístrojom, sofistikovan├ęmu vybaveniu a modern├Żm vysokotlakov├Żm ─Źistiacim jednotk├ím.

Čistenie odpadov v domácnosti

100% kvalita Krtkovanie odpadov

Aby ste mali istotu, ┼że na┼ía pr├íca bude v maxim├ílnej kvalite tak na v┼íetky na┼íe slu┼żby poskytujeme z├íruku. Dod├ívame komplexn├ę slu┼żby ─Źi┼że ak by bolo potrebn├ę skontrolova┼ą Va┼íe potrubie kamerou na monitoring disponujeme modernou technol├│giou.

Samozrejmos┼ąou je vyhotovenie z├íznamu na DVD / USB.

Profesion├ílne ─Źistenie kanaliz├ície a odpadov├ęho potrubia: Na┼íe dlhoro─Źn├ę sk├║senosti n├ís priviedli k bohat├Żm sk├║senostiam. M├íme k dispoz├şcii potrebn├ę vybavenie a vysokotlakov├ę ─Źistiace jednotky. Odborn├Ż person├íl, ktor├Ż m├íme k dispoz├şcii, n├ím umo┼ż┼łuje odstr├íni┼ą ak├Żko─żvek druh upchatia. -Probl├ęmy s kanaliz├íciou, odtokom, va┼łou at─Ć. Vyrie┼íime ich v┼íetky. V ka┼żdej f├íze procesu db├íme na to, aby sme predi┼íli zbyto─Źn├Żm ┼íkod├ím, a kone─Źn├ę vy├║─Źtovanie predklad├íme ─Źo najpreh─żadnej┼íie. -Schopnos┼ą pre nad┼ítandardn├ę

Prij├şmame platby kartou!

Prij├şmame platby kartou!

Čistenie upchatej kanalizácie

Na┼íe Slu┼żby

Sme sk├║sen├Ż t├Żm odborn├şkov pon├║kame z├ísah v ─Źo najkrat┼íom ─Źase,
od telefonátu na DISPEČING, alebo po online objednávke.

Krtkovanie odpadov

 

Krtkovanie ÔÇô ─Źistenie upchat├ęho potrubia kanaliz├ície tlakov├Żmi tryskami.

Monitoring potrubia

 

Kontrola potrubia ┼ípi─Źkov├Żmi kamerami. Kamerov├ę sk├║┼íky odhalia ka┼żd├Ż probl├ęm.

Trasovanie potrubia

 

Trasovanie a lokaliz├ícia potrubia zist├ş kde je presne potrubie ulo┼żen├ę.

O nás

Pon├║kame r├Żchly z├ísah, rie┼íenie probl├ęmov a poradenstvo. Na┼íi zamestnanci pr├ícu vykon├íva├║ s maxim├ílnym nasaden├şm a priate─żsk├Żm vystupovan├şm k spokojnosti z├íkazn├şka. M├íme bohat├ę dlhoro─Źn├ę sk├║senosti. Cenu dopredu dohodneme so z├íkazn├şkom a je prisp├┤soben├í mno┼żstvu odvedenej pr├íce.

Disponujeme modernou technikou ─Źi u┼ż na krtkovanie alebo monitoring a lokaliz├íciu kanaliz├ícia.
Kvalitu n├í┼ího ─Źistenia dokazu├║ aj re├ílne recenzie na┼íich spokojn├Żch z├íkazn├şkov.
Krtkovanie odpadov a kanaliz├ície pomocou vysok├ęho tlaku vody alebo ┼ípir├ílov├Żm prepch├ívan├şm.

Z ─Źoho sa sklad├í cena krtkovanie?

Poplatok za v├Żjazd
Cena za vykonanú prácu
Cena za pou┼żit├Ż materi├íl (v pr├şpade potreby)

Cena za krtkovanie alebo in├ę sluzby bude urcen├í po obhliadke a dohode so z├íkazn├şkom.

Prij├şmame platby kartou!

Prij├şmame platby kartou!

krtkovanie-odpadov

Nenavy┼íujeme cenu o zbyto─Źn├ę poplatky!

1# Trasovanie Potrubia

Platba pohodlne kartou

U n├ís m├┤┼żete zaplati┼ą pohodlne aj kartou. Aj v dne┼ínej mimoriadnej situ├ícii je lep┼íie plati┼ą bezhotovostne

Krtkovanie cel├ę z├ípadn├ę Slovensko, za bezkonkuren─Źn├ę ceny
Krtkovanie cel├ę z├ípadn├ę Slovensko, za bezkonkuren─Źn├ę ceny

NONSTOP – Krtkovanie kanaliz├ície a odpadov

 

­čô× Zavolajte n├ím kedyko─żvek.


ÔÜá´ŞĆFungujeme NONSTOP ÔÜá´ŞĆ

─îo o n├ís hovoria ─żudia

Na┼ía reput├ícia z├ívis├ş od spokojn├Żch klientov, preto sa sna┼ż├şme pod├íva┼ą st├íle ten najlep┼í├ş v├Żkon a ma┼ą ─żudsk├Ż pr├şstup

Na z├íklade 12 recenzi├ş.
Alena Gasparovicova
2021-02-09
...mil├Ż profesion├ílny pr├şstup,r├Żchle jednanie,ur─Źite odpor├║─Źam.─Äakujem
Ivan Glenda
2021-02-07
Oslovil som t├║to firmu nako─żko som potreboval vyrie┼íi┼ą probl├ęm s 50 ro─Źnou kanaliz├íciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba rie┼íi┼ą uvo─żnenie kanaliza─Źn├ęho potrubia vyfrezovanim, nako─żko u┼ż star├Ż rozvod bol asi o tretinu men┼í├ş ako p├┤vodn├Ż. S rofesion├ílnymp pr├şstupom a postupom pri realiz├ícii som bol nad mieru spokojn├Ż. Za m┼ła m├┤┼żem firmu len odporu─Źi┼ą ,nako─żko sa jedn├í od za─Źiatku po koniec vykonania pr├íc s perfektn├Żm pr├şstupom k z├íkazn├şkovi.Este raz ─Ćakujem...
Karol Nemoga
2021-01-29
Odborne, r├Żchlo v dodnutom term├şne , v├Żborn├í kvalita. Profesion├íl.
Jozef Orszagh
2021-01-17
Odpor├║─Źame t├║to firmu (p├ína). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Pri┼íiel a po pokeci hne─Ć vedel v ─Źom je probl├ęm, zbyto─Źne to nepredra┼żoval. Ochotn├Ż a profesion├ílny pr├şstup.
Katarina Bruchata
2021-01-06
Bublanie v sif├│noch a probl├ęmy s odtekanim sprchy signalizovali upchat├ę potrubie. Nako─żko na prv├Żkr├ít kv├┤li pln├ęmu septiku sa potrubie nepodarilo spriechodni┼ą, po op├Ątovnom kontaktovan├ş pr├şchod do hodiny a probl├ęm vyrie┼íen├Ż. Ve─żmi profesion├ílny a ─żudsk├Ż pr├şstup, ochota, poradenstvo. Pri akomko─żvek probl├ęme s odtokom, upchat├şm vrelo odpor├║─Źam.
Ján Struhár
2020-12-21
Prestala n├ím odteka┼ą um├Żva─Źka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchan├Ż odpad. AGK do┼íli r├Żchlo a za 2 hodiny bol doslova v├şr v kuchynskom dreze. Ak m├íte upchat├Ż odpad alebo kanaliz├íciu - 100% odpor├║─Źam.
C&K mobile s.r.o.
2020-11-06
Veronika Motolová
2020-11-05
Rada by som vyjadrila VE─ŻK├Ü spokojnost s profesionalou pr├ícou mil├ęho a ochotn├ęho p├ína, ktor├Ż sa u n├ís natr├ípil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, ┼że pr├ícu dokon─Źil ako naozajstn├Ż profesional, ktor├í nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakova┼ą, mozem V├ís len vrelo vsetkym odporucit. E┼íte raz VELKA V─ÄAKA.
Marek Vajda
2020-10-06
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
rene cicmanec
2020-08-10
Top pr├şstup! Ve─żk├í v─Ćaka p├ínovi, ktor├Ż bol maxim├ílne ochotn├Ż a ve─żmi profesion├ílny! Pri┼íiel do Bojn├şc a behom hodiny vyrie┼íil dlhotrvaj├║ci probl├ęm v gastro prev├ídzke. E┼íteraz v─Ćaka! ?

─îistenie odpadu

Elektromechanick├ę krtkovanie potrubia ┼ípir├ílou

Elektromechanick├ę ─Źistenie odpadov├ęho a odtokov├ęho potrubia pomocou oce─żov├Żch ┼ípir├íl toto prepch├íva nie je ├║─Źinn├ę v odtokovom potrub├ş men┼íieho priemeru a stre┼ín├Żch zvodov. Princ├şp elektromechanick├ęho ─Źistenia spo─Ź├şva v tom, ┼że pri pou┼żit├Żch oce─żov├Żch ┼ípir├íl, na ktor├Żch sa nach├ídza koncovka sa elektromotor to─Ź├ş a vibruje, ─Źo uvo─ż┼łuje usadeniny z potrubia.

Na ┼ípir├íly sa pou┼ż├şvaj├║ r├┤zne nadstavce fr├ęzy pod─ża r├┤znej tvrdosti a typu usaden├şn.

V ak├Żch oblastiach poskytujeme na┼íe slu┼żby

Call Now ButtonVOLAJ NON-STOP